Please reload

Please reload

Please reload

Podążaj za nami

January 15, 2019

  Ogólnie to tego pleneru miało nie być. To nie żart. Ale jakoś w dniu wesele w rozmowie z Anią i Arturem doszedłem do prostego wniosku, którym się z nimi podzieliłem, mówiąc "ja Wam tego pleneru nie odpuszczę". I tak pojechaliśmy do Skalnego Maista w miejscowości Adršpach w Czechach.

Przed wyjazdem próbo...

January 15, 2019

  Bardzo lubię zdjęcia z tego pleneru. Przywołują u mnie dobre wspomnienia, choć komplikacji podczas dnia sesji było sporo :)

A tymczasem zapraszam Was do oglądania zdjęć: 

 O naszych perypetiach podczas tego dnia, możecie przeczytać klikając w zdjęcie poniżej:

August 1, 2018

Sama nazwa Dolomity brzmi magicznie, ale to nie te dolomity o których myślicie :) Ostatnia sesja plenerowa z Agatą i Łukaszem odbyła się na terenie starej kopa

July 17, 2018

  Pałac Kawalera w Świerklanieckim parku ma swoją długą historię. Wybudowany w latach 1903-1906 dla Wilhelma II który przyjeżdżał do należącego do rodu Donnersmarców pałacu na polowania. Pałac kawalera szczęśliwie przetrwał II wojnę światową, czego nie można powiedzieć o głównym pałacu który stał w parku i by...

June 7, 2018

Było... upalnie :) Tak prawdziwie po Polsku upalnie, taka dosłownie cisza przed burzą. Duszno i powietrze parzyło. Ja mając na sobie krótki rękaw myślałem że się ugotuję a co dopiero Limba :) Tak, tak moi drodzy Limba, cudowny i kochany pies Marty i Mariusza

 W drugiej kolejności podziwiałem Mariusza który spo...

June 7, 2018

 Moi mili mam przyjemność zaprezentować Wam wybrane kadry z pleneru Marty i Mariusza

 Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądała praca podczas tej sesji zapraszam Was do wpisu o tym jak to było. Klikając w obrazek poniżej zostaniecie przekierowani.

May 29, 2018

 Piękna pogoda, rozpoczęcie zdjęć przed godziną 8 i niesamowity krajobraz to wszystko miało miejsce na plenerze Basi i Romka

Jeśli jesteście ciekawi jak powstały te zdjęcia zajrzyjcie do wpisu w którym dzielę się wrażeniami z tego dnia :)  (żeby zobaczyć kliknij zdjęcie poniżej) 

May 29, 2018

Basia i Romek to ludzie gór, ale jakoś tak wyszło że pojechaliśmy razem ku przygodzie w stronę morza.

O tym plenerze mogę powiedzieć wiele, ale na pewno nie mogę powiedzieć że było łatwo. Ale od początku.

Razem z Basią , Romkiem i Zosią ruszyliśmy w stronę wybrzeża. Dwa słowa o Zosi :) jest to młodsza siostra B...

May 28, 2018

 Krowiarki. Znacie? Byliście? Ja miałem okazje w Krowiarkach być dwa razy i za każdym razem udało mi się wydobyć inny klimat zdjęć, co mnie bardzo cieszy ponieważ miejsc do robienia zdjęć jest tam ograniczona ilość. Zobaczcie sami jaki efekt uzyskaliśmy z Martyna i Michałem:

April 9, 2018

Teraz kiedy za oknami temperatura dochodzi do 20 stopni śmiało mogę pisać o zimie tak żeby Was nie wymroziło :)

 Na plener z Dominiką i Markiem wybrałem się początkiem tego roku w okolice Żywca. Muszę przyznać że Beskid Śląski jeszcze nigdy mnie nie zawiódł a nie raz pozytywnie zaskoczył :) 

Pomimo kilku m...

Please reload

Wyróżnione posty