GOPR8852.jpg

mnie

Kocham to co robię,

robię to co kocham!

scroll

O mnie

Fotografuję od 2004 roku.

Zaczęło się niewinnie, od fotografowania skoków na rowerze. Tam właśnie napotkałem na pierwsze przeszkody w odpowiednim ustawieniu aparatu, później z obsługą lamp błyskowych w plenerze. Przechodząc przez ten etap zrozumiałem jak ważna jest praktyka i o ile szybciej mógł bym zacząć robić zdjęcia takie jakie chce, gdyby ktoś wskazał mi kierunek. Dlatego dziś jestem do twojej dyspozycji, możemy przejść początek tej drogi razem :)

Lata mijały a fotografia zajmowała coraz ważniejsze miejsce w moim życiu. Aż pewnego dnia pochłonęła mnie bez reszty, jest zarówno moja największą pasją, ale nie jedyną :)

Kolejna wielka pasja mojego życia to szkolenia w szeroko rozumianym zakresie, dlatego również w tej kwestii cały czas się uczę i doszkalam. Połączenie tych dwóch pasji, pozwala mi uczyć Was fotografii nie tylko z pasją i zaangażowaniem, ale również poprzez sprawdzone metody trenerskie, które pozwalają na to żeby nabyta wiedza na moich kursach została z Wami już na zawsze!

Szkolenia które proponuję to nie pokaz jak ja coś robię, lub zrobiłem, to nauka fotografii jako dziedziny i przede wszystkim ćwiczenie nabytej wiedzy. Zapraszam Was w podróż pełna niespodzianek i wyzwań.