Ostatnie posty
Wyróżnione posty

To już rok. Anna i Jakub

June 25, 2017

Dokładnie dzisiaj mija rok od kiedy Anna i Jakub powiedzieli sobie sakramentalne "tak". To chyba najlepszy moment żeby przywołać wspomnienia i napisać nieco więcej o tym cudownym ślubie gdzieś pomiędzy górami :)

 

Ceremonia jak i przyjęcie weselne odbyły się w miejscowości Stronie Śląskie. Nie dajcie się zmylić nazwą :) miejscowość jest oddalona o 200km na zachód od Katowic. Miejsce jest naprawdę niesamowite, piękne widoki w połączeniu z nietuzinkową salą dają wspaniały efekt na zdjęciach i wymarzone warunki do pracy dla fotografa. Zresztą zobaczycie za chwilę sami :)

Zacznijmy od pogody, która tego dnia dopisała. Była iście letnia aura, pełne słońce, piękny kolor nieba i wysoka temperatura, którą rekompensował zrywający się raz po raz wiatr, który udało mi się uchwycić na zdjęciu, jak harcuje we włosach Ani tuż przed ceremonią.

 

Ale wróćmy do początku tego dnia. Czyli do przygotowań, podczas których emocji dostarczało nie tylko samo przygotowywanie się do ceremonii, ale również trwające rozgrywki Euro2016 i trwający mecz Polska - Szwajcaria

 

 Oczywiście nie zabrakło czasu na najważniejsze sprawy podczas przygotowań zarówno Pani Młodej...

 

 ...jak i Pana Młodego.

 

 Po przygotowaniach Anna i Jakub przysięgli sobie wzajemną miłość.

 

 I tym sposobem dotarliśmy do sali o nazwie Górski Potok (tutaj dla zainteresowanych namiar www.gorskipotok.com).

Sala w części otwarta na świeże powietrze, co daje niesamowite wrażenie i pozwala zażegnać odwieczny problem, że goście gubią się na kilka godzin na ogrodzie, tutaj i tak mają świetny widok na to co się dzieje na parkiecie.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami