Ostatnie posty
Wyróżnione posty

Drukujecie?

July 3, 2017

Często jestem pytany gdzie wydrukować zdjęcia? Zazwyczaj chodzi o większe formaty, które chcecie wręczyć rodzinie w podziękowaniu. Opcje, które są szybkie i sprawdzone, a co najważniejsze, które możecie zamówić sami, mam dwie. Pierwsza to Empik foto - opcja ta jest o tyle wygodna, że jeśli nie ma nas w domu możemy zamówić odbiór w dowolnym salonie Empik. Na ich wydruki za jakiś czas poświęcę osobny wpis. Dzisiaj nieco więcej o drugiej opcji druku, a mianowicie o firmie Saal Digital. Pomimo tego, że materiały są drukowane w Niemczech i stamtąd też wysyłane, docierają bardzo sprawnie. W przypadku zamówionego przeze mnie fotoobrazu miałem go w rękach już 4 dni po złożeniu zamówienia.

 

 Fotoobraz jest drukowany na płótnie, stąd widoczna na nim faktura materiału, taka, jak przy klasycznych obrazach malowanych. Na pewno ta forma wydruku pozwoli oglądać obraz bez odbić światła nawet w bardzo mocno naświetlonych pomieszczeniach. Ale nie jest to jedyna opcja wydruku, więcej możliwości znajdziecie tutaj: http://www.saal-digital.pl/fotoobrazy/ 

Przy tego typu wydrukach nie tylko jakość druku jest bardzo ważna, ale też jakość wykonania, ponieważ nie drukujemy tego na chwilę, tylko na lata. Fotoobraz na płótnie ma to do siebie, że jest naciągnięty na drewnianą ramę, która musi być dobrze zbita, a płótno dobrze naciągnięte, żeby nie pękało z czasem.

Kiedy wesele zbliża się wielkimi krokami, a Wy dogrywacie ostatnie szczegóły, czas jest na wagę złota, dlatego zacząłem ten wpis uwzględniając na początku czas dostawy. Ale co jeśli Wasze zamówienie przyjdzie uszkodzone? A właściwie, co można zrobić, żeby uszkodzone nie przyszło? Tutaj niestety jako zamawiający nie mamy na to wpływu, w przeciwieństwie do firm, w których zamawiamy nasze wydruki. Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć tak delikatny produkt. Zwracam na to szczególną uwagę, ponieważ nigdy nie musiałem się martwić o przesyłki z Saal Digital. Zawsze są dobrze spakowane. 

 

Jednym słowem, ze spokojem możecie u nich zamawiać fotoprodukty - jako Wasz fotograf zezwalam i polecam ;)

Postaram się w kolejnych wpisach z tej serii przybliżyć Wam różne fotoprodukty, które możecie wykorzystać zarówno w trakcie i po ślubie.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami