Ostatnie posty
Wyróżnione posty

Kolor, fason, rodzaj. Męskie dylematy

March 30, 2018

Kilka dni temu mój znajomy który jest przed ślubem zapytał mnie jaki moim zdaniem garnitur powinien wybrać na swój ślub?

Wbrew pozorom nie jest to taka łatwa sprawa. Oprócz tego że musimy się zdecydować czy na pewno garnitur a nie np. frak , to przed przyszłym Panem Młodym stoi jeszcze kilka wyborów dotyczących stroju. Jeśli garnitur to jaki kolor? Krawat? A może muszka? Niezależnie czy krawat, czy muszka musi być kolorystycznie dopasowane do dodatków naszej ukochanej (ważniejszej) połówki. Oczywiście całość musi pasować do motywu i koloru przewodniego wesela. Sami widzicie sprawa niełatwa, bo nie zawsze to co nam mogło by się podobać będzie akurat pasowało. Przygotowałem kilka moim zdaniem, ale to tylko moje zdanie, nie podszyte żadnymi trendami a jedynie moim "widzi mi się" propozycje garniturów.

 

Propozycja nr. 1

 

Bardzo lubiany, często wybierany granat> W tej stylizacji z dwurzędową kamizelką do jednorzędowej marynarki co mnie osobiście urzekło.

 

Link do garnituru:

http://www.comercialmoyano.com/en/2705-bespoke-prince-of-wales-blue-and-red-suit-1801-ottavio-nuccio-gala.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propozycja nr. 2

 

Ciemny granat, również z kamizelką i brązowymi dodatkami.

Warto zwrócić uwagę na to że materiał w tym przypadku jest matowy.

Niestety nie mam linka do źródła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propozycja nr. 3

 

Teraz kratka :) Uważam że w tym sezonie zacznie już się częściej pojawiać a z całą pewnością w 2019 roku będzie już numerem jeden. W tym przypadku również z dwurzędową kamizelką już "gładką". Krata z całą pewnością będzie wygladała wyjątkowo nie tylko w odcieniach niebieskiego, ale również we wszystkich szarościach do których teraz przejdziemy...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propozycja nr. 4 - szarości

Szarości, szarości przechodzące w brązy, w których ja jestem zakochany.

 

Reasumując ten krótki wpis. Wybór garnituru to nie łatwe zadanie, do pomocy mamy naszego drużbę, człowieka ze stali, tego który nigdy nie zawiedzie, ale pamietajmy panowie to nadal facet. Jedyny ratunek przychodzi jedynie ze strony płci pięknej, która ma zmysł, a przede wszystkim pomysł na Wasze wesele, więc zapytajcie o zdanie przyszłą żonę, tak będzie najlepiej  ;)

 

Dziękuję za przeczytanie wpisu i trzymam za Was kciuki panowie.

Marcin. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami